IISC Kalite

info@iisckalite.com 0322 247 22 22 - 0546 638 89 97

Marka hikayemiz, Mükemmelliyetçilik hedefimizdir ilkesi ile yola çıkarak Endüstriyel Muayene, Mühendislik, Gözetim ve Denetim alanlarında Mühendis ve Tekniker kadrosu, NDT/NDI ve DT uzmanlarıyla 2023 yılında geniş hizmet konsepti ile kaliteli, doğru, objektif olarak ilgili standart, şartname, yasa ve yönetmelikleri referans alarak hizmet üretmeyi amaçlamıştır.

IISC çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda gözeterek; bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerine uygun şekilde yürütüyor olup, bu ilkeleri üst yönetim olarak taahhüt etmektedir.

Güvenli çalışma, müşteri verimlilik ve karlılığını arttıracak yöntemler geliştirmeyi ilke edinmiş, etkili bir organizasyona sahip olması sayesinde müşterilerine hızlı, zamanında ve etkin çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Logomuz

IISC markasının logo seçiminde koruma hissini ifade eden kalkan simgesi kullanılarak renklerin anlamları ile bütünleştirilmiştir. Mavi renk ile güven, sorumluluk ve dürüstlüğün temsil edildiği, gri sütunlar ile denge ve istikrarın ifade edildiği ve logonun içerisine IISC ‘’Industrial Inspection Solution Centre’’ (Endüstriyel Muayene Çözüm Merkezi’nin) baş harflerini getirerek enerjinin, canlılığın ve yeni başlangıçların simgesi olan turuncu nokta ile farkedilme arzusunu yaratmaya çalıştık…

VİZYONUMUZ

* Mükemmelliyetçilik hedefimizdir düsturunu ön planda tutmak,
* Sürekli eğitim ve gelişimi destekleyerek çözüm odaklı bir yaklaşımla hizmet üretmek,
* Mühendislik ve kalite alanında hizmet üreten işletmeler arasında en iyi ve yenilikçi markalardan biri olmak,
* Teknolojiyi yakından takip ederek, gelişmiş teknoloji ve muayene yöntemlerini kullanmak,
* Müşterilerimizin imalat ve üretimlerine değer katmak ve rekabet güçlerini arttıran öncelikli tercih edilen çözüm ortakları olmak,
* Kurumsal kültürü ve aidiyet duygusu yüksek olan sektöründe en değerli ve en çok tercih edilen markalardan biri olmak,

MİSYONUMUZ

Sektöründe en iyi, mühendis kadromuz, uzman personellerimiz ve geniş hizmet konseptimiz ile eksiksiz kalite yönetimi uygulayarak, uluslararası şirket kimliği ile ülkemize ve kendimize değer katmak.

DEĞERLERİMİZ

*. Gizlilik, Tarafsızlık ve Bağımsızlık
* Hızlı ve Nitelikli Hizmet
* Güvenirlilik
* Müşteri Memnuniyeti
* İnsan Haklarına Saygı
* Yenilikçi, Sürekli Eğitim ve Gelişimi estekleyen
* Topluma, Çevreye ve Paydaşlarına Karşı Sorumlu,
* Çalışanlarını Önemseyen, Geliştiren ve Çalışanlarına Karşı Adil Olan ve onlara Güvenen.

Mesaj Gönder
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Bizi Ara